بیش از 53% ورودی سایت پربرگ از گوگل می باشد

گوگل در ایران یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین موتور های جستجو بوده و روزانه میلیونها کاربر از نتایج آن در حوزه وب بهره مند می شوند.با توجه به نحوه عملکرد این موتور جستجو و رشد روز افزون استفاده از دنیای بی کران اینترنت و نیاز به نتایج درفضای اینترنت ما را وادار به بهره گیری از آن می کند.

شبکه کسب و کار پربرگ | گوکل

امروزه حضور وب سایتها و یا مطالب آنها در نتایج موتور های جستجو و ورود کاریران از طریق این موتورها یکی از موارد مهم در زمینه رشد محسوب شده و عملکرد مطلوب آنها را می رساند. ساختار مناسب سایتها و وب گاهها باعث بایگانی (ایندکس) مطالب در موتور های جستجو شده و در مواقع لزوم در اختیار کاربر قرار می گیرد. وب سایت های بسیاری در کشورمان در حوزه های مختلف مشغول فعالیت و اطلاع رسانی بوده و در تلاشند تا جایگاه خود را در موتور های جستجو ارتقاء بخشند و در رتبه های بالاتری قرار بگیرند.

پربرگ فعال در حوزه اطلاع رسانی مشاغل در استان زنجان (بانک اطلاعات مشاغل استان زنجان) ، توانسته است با ساختار مناسب در این سایت در رتبه بالای ورودی از موتورهای جستجو قرار گیرد.

 

 پربرگ با ورودی %90 از موتور جستجوی گوگل

 

اگر شما هم صاحب کسب و کاری می باشید و در فکر شناساندن شغل خود و فروش بیشتر می باشید با شبکه کسب و کار پربرگ (بانک اطلاعات مشاغل استان زنجان) همراه شوید تا اطلاعات شغلی شما در اولین نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد.
برای ثبت اطلاعات شغلی خود کلیک کنید.

  ثبت اطلاعات مشاغل